Uzzini vairāk

Uzzini, kā tiek īstenots M4 Ready, un iepazīsties ar kursa saturu.

 

M4Ready saturs

 • Jun 3, 2019

  Jaunu draudžu veidošana: izpratne par jaunas draudzes dibināšanas procesu

  Šajā modulī tiek rastas atbildes uz tādiem jautājumiem, kā, piemēram, kāpēc dibināt jaunas draudzes, kā to darīt, ar kādiem izaicinājumiem rēķināties un kādam ir jābūt jaunas draudzes dibinātājam?

 • Jun 3, 2019

  Pašizaugsme: sevis pilnveidošana un noturīga rakstura izveidošana

  Šajā modulī uzsvars likts uz noturīga rakstura izveidi, atklājot tam svarīgas prasmes un resursus, kā arī  uzņemoties atbildību pašam par savu izaugsmi.

 • Jun 3, 2019

  Evaņģelizācija: evaņģēlija pasniegšana un konteksta izpratne

  Šajā modulī uzsvars likts uz skaidru evaņģēlija izpratni un pasniegšanu, kā arī spēju veidot attiecības ar neticīgajiem savā tuvākajā apkārtnē.

 • Jun 3, 2019

  Komunikācija: bibliska un kontekstam atbilstoša sludināšana un mācīšana

  Moduļa ietvaros runāts par radošu un sekmīgu komunikāciju. Uzsvars likts uz biblisku sludināšanu, kas ir pārmaiņu sākums, kā arī prasmi parādīt citiem savu redzējumu par jaunu draudžu dibināšanu.

 • Jun 3, 2019

  Komandas izveide: veselīgas un efektīvas komandas veidošana

  Šajā modulī aplūkoti jautājumi par komandas biedru uzmeklēšanu, veselīgas un efektīvas komandas veidošanu un vadīšanu.

 • Jun 3, 2019

  Māceklība: māceklības kultūras radīšana

  Šajā modulī uzmanība vērsta gan uz individuālām mācekļošanas metodēm, gan māceklības kultūras izveidi jaunu draudžu dibināšanas kontekstā.

M4 Ready sevī ietver:

Atklāšanas nedēļas nogale

Visiem dalībniekiem, kas apgūst M4 Ready programmu Latvijā. Norise 3. septembrī, Rojā.

Mentors

Katram dalībniekam ir jāsadarbojas ar mentoru. Tikšanos biežums katrā valstī ir atšķirīgs. Citās tās ir divas reizes katra moduļa ietvaros, citās tās ir sešas tikšanās reizes visa mācību gada griezumā - pa vienai pēc katra moduļa apguves. Tikšanās ar mentoru var notikt viens uz vienu vai arī nelielā grupā, kopā ar citiem dalībniekiem. Katras valsts, reģiona vai konfesijas kontekstā, ir iespējams nedaudz mainīt kursa prasības, lai pielāgotos dalībnieku vajadzībām un iespējām. Tikšanās ar tavu mentoru notiks tavā pilsētā vai iepriekš vienojoties ar mentoru. Pirms uzsākt mācības, mēs aicinām sameklēt pašam savu mentoru, kuru mēs apmācīsim, bet ja tas nav iespējams, tad centīsimies Tev to nodrošināt no savas puses.

Sazinies ar mums

Invalid Email